На Личаківському кладовищі у Львові відкриють памʼятник Маркіяну Іващишину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Личаківському кладовищі у Львові відкриють памʼятник Маркіяну Іващишину
14 Травня, 15:49

На Личаківському кладовищі у Львові відкриють памʼятник Маркіяну Іващишину

У суботу, 18 травня о 12:00 на Личаківському кладовищі напередодні роковин смерті відбудеться відкриття та освячення пам’ятника Маркіяна Іващишина. Про це повідомила директорка ГО «Інститут стратегії культури» Юлія Хомчин.

«Ідея пам’ятника полягає у створенні монументального, але водночас невагомого простору, виконаного з кортенової сталі. На площинах стилобату наскрізно витяті назви проєктів, створених та започаткованих Мареком. Проєкт пам’ятника є результатом колективних обговорень групи митців і втілений Влодком Кауфманом і Олесем Дзиндрою», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що Маркіян Іващишин помер 21 травня 2019 року у 52 роки.  Чоловік був засновником мистецького об’єднання «Дзиґа», одним із провідників «Революції на граніті» 1990 року, підприємцем, культурним, політичним та громадським діячем, арт-продюсером низки мистецьких проектів та організатором музичних фестивалів, співтворцем «Львівської газети», керівником радіопроекту «Ініціатива Niko FM» та засновником фестивалю «Флюгери Львова».

Відео