Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На майдані Незалежності пройде акція «Вільне небо/Free Sky»
09 Березня, 11:59

На майдані Незалежності пройде акція «Вільне небо/Free Sky»

Сьогодні на майдані Незалежності у Києві відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною, повідомляють в Офісі президента.

«Вільне небо/Free Sky» – концерт заради життя просто неба – відбудеться  9 березня о 13:10 у Києві.

Музиканти симфонічного оркестру “Київ-Класик” під керівництвом диригента, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка виконають гімни України та Європи, а також низку відомих українських музичних творів.

Зокрема, у виконанні оркестру пролунають: фрагмент балету «Лілея» українського композитора Костянтина Данькевича за однойменною баладою Тараса Шевченка; «Козачок» із першої опери на лібрето українською мовою «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського; українська народна пісня «Ніч яка місячна»; фрагмент увертюри до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка.

«Ми хочемо, щоб музика миру, музика життя у нашому виконанні дійшла до серця кожного мешканця вільного світу та лідерів цих країн і допомогла їм знайти рішення, яке б зробило безпечним українське небо, під яким ми виступатимемо», – наголосив Герман Макаренко.

Захід транслюватимуть наживо на Суспільному.

Схожі новини