На місці, де обіцяли сквер, вирубали дерева | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На місці, де обіцяли сквер, вирубали дерева
04 Червня, 15:43
logo-black

На місці, де обіцяли сквер, вирубали дерева

 

Марія Оринчак

 

Минулого тижня у Львові на Горбачевського, 19 зрубали всі дерева вздовж паркану. Про це повідомили на сторінці «Екологічна платформа». На цій ділянці планувалась незаконна забудова. Мерія задекларувала свою позицію, мовляв, влада з людьми, не дозволить знищити дерева. На паркані за вказаною адресою висить банер «Тут буде сквер» з лого міської ради. Однак зрубали дерева саме представники комунального підприємства міської ради «Зелений Львів».

«Я спілкувався з чиновниками з мерії щодо цієї ситуації. За їх словами, дерева зрубали, бо хтось з мешканців звернувся з відповідним проханням. Але спілкувався й з мешканцями, вони це заперечують. Бо кому ці дерева заважали? Виглядають цілком здоровими», – каже активіст проти незаконної забудови Віталій Надашкевич.

Чоловік припускає, що ці дерева просто заважатимуть забудовнику ввозити на територію техніку, тому їх і прибрали.

«Була колись така легенда. Жив собі бургомістр, який рубав дерева, а фасадами взагалі не займався. Одного разу власник фірми, що займалася фасадами, взяв мера «в долю». З того часу меру нецікаво стало рубати дерева і він переключився на фасади. Чим приніс місту більше користі, ніж за весь час свого владарювання», – жартує активістка Дана Калинюк.

LMN намагалась дізнатись причини порубки дерев у самого ЛКП «Зелений Львів», однак за вказаним на сайті міської ради телефоном ніхто не відповідає.

Відео