Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На місці підземної річки в Брюховичах скандальні забудовники розпочали будівництво
25 Січня, 18:11

На місці підземної річки в Брюховичах скандальні забудовники розпочали будівництво

У селищі Брюховичі, що входить до Львівської об’єднаної громади, неподалік каскаду озер розпочали будівельні роботи, огородивши ділянку парканом. Паспорта запроєктованого об’єкта поруч із місцем проведення робіт немає.

Про це повідомляє видання Діло, посилаючись на повідомлення на Facebook-сторінці  «Гаряча лінія міста Львова».

Автор повідомлення зазначає, що будівництво незаконне, адже поруч з місцем проведення робіт відсутня публічна інформація про проект, його замовника та виконавця. Окрім того, на зазначеній земельній ділянці неприпустимо проводити будь-які земляні та будівельні роботи, адже тут протікає річка Брюхіванка, котра захована у підземний канал діаметром один метр.

golovna-1152x1536

Скаржник вимагає у контролюючих органів перевірити законність будівництва та наявність усіх дозвільних документів.

 

1-2-1-4

Зазначимо, територія будівництва об’єднує три земельні ділянки. Вони належать Альбіні Савчук (для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель, присадибна ділянка), Роксолані Завадській (для ведення особистого та підсобного господарства), а ще одна перебуває в оренді у брюховицького бізнесмена Василя Яснинського для будівництва та обслуговування магазину.

 

 

 

3-2-5
4-2-3

Альбіна Савчук відома як номінальна орендаторка земельної ділянки з озерами, на якій зводять скандальну багатоповерхівку у межах охоронної зони. На березі озера тут виростає цілий  готельно-ресторанний комплекс.

Водночас ЗМІ зазначають, що фактично справами керує її цивільний чоловік Андрій Завадський. Згадана вище власниця земельної ділянки, на якій теж розпочалося будівництво, Роксолана Андріївна Завадська, очевидно, є його донькою.

У Брюховичах Андрієві Завадському вдалося не лише проводити будівництво на озері, але й узаконити спорудження житлової багатоповерхівки на вулиці о.Іздрика. Попри заборону зводити у Брюховичах будівлі вище п’яти поверхів, багатоповерховий будинок сягає восьми поверхів.

Узаконити це будівництво вдалося завдяки рішенню судді Залізничного районного суду Дмитра Боровкова, який розглядав позовну заяву цивільної дружини Андрія Завадського Альбіни Савчук до його рідного брата — Руслана Завадського. Вища рада правосуддя згодом визнала, що суддя своїм рішенням вийшов за межі своїх повноважень, узаконивши новобудову, та проявив грубу недбалість. Саме ж рішення ніхто не скасував.

Схожі новини