Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На мітингу проти ринку землі під Радою сталися сутички: постраждали журналісти та поліцейські
17 Грудня, 13:49

На мітингу проти ринку землі під Радою сталися сутички: постраждали журналісти та поліцейські

Сьогодні, 17 грудня, у Києві триває мітинг  проти ухвалення закону про ринок землі. Вранці на ньому виникли сутички між “Нацкорпусом” та силовиками. Представники націоналістичної організації  хотіли встановити намети перед будівлею парламенту. Поліцейські спецпризначення запитали у них, чи є дозвіл на встановлення наметів, саме це й стало причиною сутички, повідомляє Hromadske.

Представники«Нацкорпусу» облили зеленкою поліцейських. Правоохоронці натомість використали сльозогінний газ.

Унаслідок сутичок постраждали журналісти hromadske: журналістку та оператора забризкали сльозогінним газом, який застосували у сутичках між спецпризначенцями й мітингувальниками. Поліція Києва повідомила, що у результаті сутичок під Верховною Радою постраждали двоє правоохоронців.

Зазначимо, що учасники мітингу вимагали не допустити ухвалення у другому читанні законопроєкту про запровадження ринку сільськогосподарського призначення.

Мітинг організували низка політичних сил, серед яких «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Аграрна партія» та «Національний корпус». Загалом, за даними поліції, в акції взяли участь 1,5-2 тисячі людей.

ФОТО З FACEBOOK ROMAN IGOREVICH PETUSHKOV
  • 0
  • 88
Схожі новини