Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Мостищині люди перекрили дорогу
03 Грудня, 12:19
logo-black

На Мостищині люди перекрили дорогу

Понад півсотні людей сьогодні, 3 грудня, вийшли на протест у селі Волиця Мостиського району. Перекрили трасу Львів-Шегині. Мешканці в такий спосіб намагаються достукатись до влади, аби та не віднімала їхнього законного права залишитись окремою об’єднаною територіальною одиницею.

Жителі Волиці безперервно ходять по пішохідному переході у центрі села. Наспівують патріотичних пісень, дехто в руках тримає синьо-жовті та червоно-чорні стяги.

volytsya-2-2

«Сьогодні вийшли на мітинг, аби нас почули і Волицьку ОТГ включили в перспективний план, де б наша громада мала право існувати як окрема територіальна одиниця. Це важливо для нас, тому сьогодні, попри холод, люди вийшли відстоювати своє законне право. Адже Волицька ОТГ створена вже кілька років і за цей час зарекомендувала себе як успішна та така, що добилась хороших результатів, має право на життя», – каже сільська голова Волиці Марія Дик.

До протесту місцевих сьогодні також приїхали чиновники з району та представник із облдержадміністрації. Просять протестувальників на розмову до сільського будинку культури.

«Людей не чують і в цьому найбільша проблема. Василь Лозинський обмовився, що адміністрація не бачить Волицьку ОТГ як самостійну і самодостатню.  Тому мешканці і протестують. В неділю чекали на зустріч із головою ЛОДА Мальським, проте він не приїхав. Їм нічого не залишається, як у такий спосіб привернути увагу», – каже Віталій Горбатенко, член громадської ради «Громада та ініціатива», займається проблемами ОТГ в області.

Наразі у Волиці утворився невеликий затор по обидва боки дороги. Час від часу люди пропускають машини. Без проблем проїхати можуть автомобілі, в яких перебувають малі діти та спецтранспорт. За порядком на місці слідкують правоохоронці.

ФОТО: скрін із відео Віталія Горбатенка

 

 

  • 0
  • 8769
Схожі новини