На Мостищині прикордонникам пропонували хабаря | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Мостищині прикордонникам пропонували хабаря
07 Квітня, 09:02

На Мостищині прикордонникам пропонували хабаря

Працівники Держприкордонслужби задокументовали дві спроби надання неправомірної вигоди прикордонникам Мостиського загону. Обидва випадки були зафіксовані в пункті пропуску “Шегині”.

Один з чоловіків пропонував гроші, щоб натомість йому посприяли у безперешкодному пропуску на виїзд з України до Польщі.

«На чоловіка під час прикордонного контролю спрацювала база даних. Охоронці кордону побачили, що укранець є боржником і відносно нього діє заборона виїзду за межі держави. Аби все ж таки перетнути кордон, чоловік запропонував працівникам митниці 500 польських злотих», – розповідають в Західному регіональному управлінняі Держприкордонслужби.

Ще один громадянин України запропонував інспектору прикордонної служби 100 євро. Так намагався домовитись, щоб через кордон пропустили двох неповнолітніх дітей, які їхали з матір’ю. Правда у жінки не було нотаріально завіреної згоди від батька.

«В обох випадках прикордонники від неправомірної вигоди відмовились, а співробітниками внутрішньої та власної безпеки по Мостиському прикордонному загону направлені відповідні повідомлення до підрозділів поліції у Львівській області», – додають у службі.

Зараз слідчі перевірють обидва випадки.

 

ФОТО: dpsu.gov.ua

Відео