На Миколаївщині збирають солодощі та іграшки, щоб допомогти Святому Миколаю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Миколаївщині збирають солодощі та іграшки, щоб допомогти Святому Миколаю
08 Грудня, 19:03
logo-black

На Миколаївщині збирають солодощі та іграшки, щоб допомогти Святому Миколаю

Вікторія Ничта

Волонтерка із Миколаєва Роксолана Корінець стала помічником Святого Миколая і збирає подарунки для дітей із потребуючих і неблагополучних сімей. Звертається до усіх небайдужих, які мають бажання подарувати діткам свято.

«Подарунки розвеземо по конкретних сім’ях. Так вирішила, адже торік перед Днем Святого Миколая з допомогою небайдужих людей назбирали одягу, іграшок, солодощів та повезли усе це добро у Стрийський дитячий будинок. Відверто кажучи, цей візит мене трохи розчарував, адже нашим подарункам там не так вже й зраділи. Десь третину зібраного ми повезли назад. Вже влітку ми знайшли потребуючі родини із Миколаївщини та взяли їх під свою опіку», – розповідає LMN волонтерка.

Цьогоріч Роксолана Корінець знову вирішила стати помічником святого Миколая та організувала збір солодощів та іграшок для дітей потребуючих родин.

«Ми усі віримо в диво, мріємо про казку, а у нас на Миколаївщині є сім’ї, які не можуть подарувати своїм діткам навіть елементарних подарунків, – каже жінка. – Тож не змогла залишитися осторонь і вирішила, що жодна дитина не залишиться цьогоріч без гостинця. Тому звертаюся до небайдужих: допоможіть мені подарувати діткам казку. Наголошую, що коштів не збираю, але солодощі та іграшки вітаються. Якщо бажаєте долучитися, телефонуйте за номером телефону: 0737084700».

Фото: ілюстративне

Відео