Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Миколаївщині у військовослужбовця випадково виявили коронавірус
22 Квітня, 15:33
logo-black

На Миколаївщині у військовослужбовця випадково виявили коронавірус

Вікторія Ничта

На Миколаївщині зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Виявили хворобу у військовослужбовця, який проживає у Липівці.

«Якщо говорити відверто, – каже LMN головний лікар ЦПМСД Тростянецької сільської ради Павло Гузар, – то хворобу виявили випадково, адже у чоловіка не було жодних симптомів коронавірусу. У його військовій частині, а служить він у Ковирях, підтвердили хворобу у його співробітника, то ж він змушений був пройти тест. Він виявився позитивним. Разом із хворим проживають двоє дітей, дружина та мати дружини. Усім зробили тести, наразі чекаємо на результат. Родина перебуває на самоізоляції».

У Миколаєві також є одна підозра на коронавірус.

«Наразі підозра ще не підтверджена, – розповідає директорка Миколаївської районної лікарні Ірина Хрущ. – Так, як результатів тестування треба чекати трохи більше тижня, то детальніше про ситуацію знатимемо вже з понеділка. Нагадаю, що ми і надалі проводимо експрес-тестування.  Правда, зараз робимо такі тести в основному людям, які мають симптоми хвороби. Усіх, хто приїхав із закордону, наші медики вже протестували і тримають ситуацію на контролі».

Фото: ілюстративне

Схожі новини