Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Миколаївщині виявили стихійні сміттєзвалища
20 Лютого, 19:21

На Миколаївщині виявили стихійні сміттєзвалища

У селі Глухівець Тростянецької ОТГ, що на Миколаївщині, в кар’єрі виявили сотні мішків із сміттям, передає “Захід.нет”. Відходи місцевим мешканцям видно з двокілометрової відстані.

Помітили сміття селяни, а бити на сполох почав сільський депутат. Мішки наповнені невідомим грунтом.

“О тут якраз є глина, а чому тут глина ця попала? Чи то радіаційна вона, чи з якогось тубдиспансеру, що вона тут робить? Це сміття висипають, ніхто не ховається, ніхто нікого не боїться, плювали на депутатів, плювали на всіх. ОТГ виділяє на утилізацію кошти, що зазначає держаудитслужба, а документів, договорів на захоронення, не надано”, – каже голова бюджетної комісії Тростянецької ОТГ Ігор Курач

На місце захоронення прибула слідчо-оперативна група. На мішки із глиною хтось почав скидати ще й побутовий непотріб. Поліцейські навіть знайшли ксерокопії документів мешканців прилеглих сіл.

“Виявлено, що дійсно є сміття. Воно несвіже, заява відібрана, проведено огляд. Виявлено квитанції за опалення, газ, світло на певних громадян, ми їх опитаємо”, – говорить слідчий Миколаївського відділу поліції Микола Дубровний.

Ще одне чимале стихійне звалище виявивли у сусідньому селі Велика Воля. Просто поряд із церквою невідомі скидають непотріб. У Тростянецькій ОТГ, до якої входять ці населенні пункти, кажуть що усе сміття вивозять на Миколаївське сміттєзвалище. Із районним центром підписаний договір. Та все одно з’являються стихійні звалища.

“Збором та захороненням сміття на території нашої ОТГ займається Тростянецьке житлово-комунальне управління. Воно проводить збір побутових відходів від населення, підприємств, установ організацій і проводиться захоронення на сміттєзвалищі Миколаєва. На жаль, хтось таке зробив, треба буде взяти це сміття і відповідно захоронити”, – запевняє заступниця голови Тростянецької ОТГ Ганна Гальків.

Фото: Захід.нет.

Схожі новини