Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Новороздільській ТЕЦ стався гідроудар
12 Січня, 20:05

На Новороздільській ТЕЦ стався гідроудар

Масивний гідроудар на ТЕЦ спричинив порив основного водопроводу, яким подавалась гаряча вода до міста. Внаслідок аварії 30-тисячне місто залишилось без тепла і гарячої води. Постачання тепла і води відновили упродовж 3 годин, інформує прес-служба ЛОДА.

«Вже дві години працівники відновлюють теплопостачання, обходячи зламане обладнання, та задіюють резервні механізми. Відключеними залишаються 12 будинків, проте ситуація контрольована, а прориви по місту ліквідовуються», – зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

У КП «Розділжитлосервіс» коментують, що до підприємства надійшло дуже багато заяв від новороздільчан про пориви у різних частинах містах. У соцмережах люди скаржаться, що в деяких квартирах порвало батареї і затопило гарячою водою квартири

«На Грушевського, 27 прорвало труби одразу у двох квартирах, кип’яток з третього поверху пішов на перший, вода і у кухні і у ванній кімнаті, проводка теж зіпсута, абажури у воді з лампочками. На весь Розділ двоє робочих. Хто за це відповість і компенсує?», – написала у facebook Христина Прилуцька.

Фото: sq.com.ua

Схожі новини