На облаштування укриттів у міських школах витратили 10 мільйонів гривень – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На облаштування укриттів у міських школах витратили 10 мільйонів гривень
31 Серпня, 19:56

На облаштування укриттів у міських школах витратили 10 мільйонів гривень

Цьогоріч на облаштування укриттів у школах Львова витратили 10 мільйонів гривень, повідомили у Львівській міській раді. 

За словами посадовців, впродовж літніх канікул у багатьох школах міста облагороджували укриття: розширювали приміщення, проводили поточний ремонт, замінювали двері, встановлювали вентиляції, проводили інтернет, закуповували меблі, забезпечували резервне освітлення.

«Більшість капітальних ремонтів в укриттях провели ще минулого  року, але цього року ми продовжували роботи, щоб розширити укриття чи зробити діючі комфортнішими. Наша ключова мета – максимально вивести дітей на офлайн-навчання, тому від завтра більшість школярів повертаються за шкільні парти», – наголошує Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

Станом на 31 серпня лише одна львівська школа не має власного укриття, тож на час повітряної тривоги усі учні ходитимуть в сусідній будинок у паркінг, ще 8 шкіл відправляють частину дітей у своє невелике укриття, а іншу частину школярів відправляють у будівлі поруч, з якими підписані відповідні договори. Решту 118 шкіл міста мають свої безпечні укриття, переконують в мерії.

Відео