Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На очах у старшої: в Ірпені рашисти били та ґвалтували жінку та її 15-річну доньку
22 Квітня, 15:16

На очах у старшої: в Ірпені рашисти били та ґвалтували жінку та її 15-річну доньку

В Ірпені Київської області троє російських окупантів на очах 17-річної дівчини з особливою жорстокістю били та ґвалтували її маму та 15-річну сестру. Внаслідок цього обидві постраждалі померли. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Дівчина у стані психологічного шоку 4 дні жила з трупами у будинку, а після звільнення міста змогла доїхати до бабусі.

За її словами, на спеціальну телефонну лінію омбудсменки для надання конфіденційної психологічної допомоги звернулися дівчина та її бабуся, і дали дозвіл на публікацію їхньої історії.

Згодом дівчина розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, “бо я потвора”. Сказали “живи та передай іншим”. Денісова зауважила, що з нею працюють психологи.

Омбудсмен додала, що жертви звірств російських окупантів можуть звернутися на спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для надання психологічної допомоги. На лінії працюють п’ять психологів, до яких вже долучаються психіатри.

Якщо ви або ваші рідні потребують допомоги психолога, звертайтеся за телефоном +380 (66) 037 97 08 (у месенджери чи телефоном). Допомога повністю конфіденційна.

Схожі новини