На одній із вулиць Личаківського району облаштують острівець безпеки та додаткову смугу руху | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На одній із вулиць Личаківського району облаштують острівець безпеки та додаткову смугу руху
01 Червня, 15:45

На одній із вулиць Личаківського району облаштують острівець безпеки та додаткову смугу руху

У Львові, на вул. Богданівській, на існуючому переході біля вул. Ф.Вовка збудують острівець безпеки. У такий спосіб планується зменшити аварійність на цій ділянці вулиці. Про це повідомили у міській раді.

Зазначається, що такий технічний елемент регулювання дорожнього руху має стримати водіїв від перевищення швидкості та зменшить аварійність.

«Коли машини входять у той поворот, то  швидкість руху там більше 50 км\год. В зимовий період, або коли є дощ, то автомобіль виносить до центру дороги. І, відповідно, виникають аварійні ситуації. А острівець безпеки і відповідне ознакування дороги буде заздалегідь попереджати водіїв, що треба тиснули не на газ, а на гальма. Йдеться про напрямок руху зі сторони вул. Тракт Глянський до вул. Пластової», – йдеться у повідомленні.

Крім того, на підйомі від вул. Дорога Кривчицька в напрямку до вул. Ф. Вовка облаштують додаткову смугу руху, довжиною близько 250 м. Таке рішення прийняли для того, аби важкі або малопотужні транспортним засоби мали можливість підніматися на крутий схил, при цьому не сповільнюючи рух іншого транспорту.

Всі роботи мають виконати до 30 червня.

Відео