Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На одному з чартерів для українських заробітчан виявили хворого на COVID-19 – ЗМІ
25 Травня, 13:15

На одному з чартерів для українських заробітчан виявили хворого на COVID-19 – ЗМІ

На одному з авіарейсів, який доставив українських заробітчан за кордон, виявили хворого на коронавірус. Про це йдеться в матеріалі “Української правди”, з посиланням на три незалежних одне від одного джерела.

“Згадайте, як багато говорили про авіарейси із заробітчанами з України. Публічно повідомлялося про три виконаних рейси. Одна з причин того, що зараз цих розмов поменшало – те, що на одному з рейсів тестування виявило коронавірусного хворого”, – стверджують в матеріалі.

Через виявлений випадок всі пасажири, що мали бути зайняті на сільгоспроботах, з аеропорту попрямували на ізоляцію.

Нагадується, що наразі були організовані рейси до Фінляндії, Австрії та Великої Британії, а вже після підготовки матеріалу стало відомо про рейс до Польщі. З цих держав обов’язкове тестування по прильоту проводить лише Австрія. У Європі, як стверджують в матеріалі, не вірять у дані щодо епідемії, які надає українська влада.

«Це не здогадки – “Європейська правда” чула від дипломатів про дискусії, які точаться на нарадах європейських послів. Чиновники впевнені в тому, що Україна просто не знає про реальний рівень захворюваності. А останні події, як-то ознаки підтасовки статистики українською владою, хаотичне запровадження та зняття карантину – додають сумніву», – йдеться в статті.

Повідомляється, що два тижні тому Європейська агенція з авіабезпеки внесла аеропорти в Києві та Чернівцях до списку високоризикованих для зараження COVID-19. Як наслідок, у європейських авіакомпаній меншає підстав для того, щоби відкривати рейси з України.

Фото: Українська правда.

Схожі новини