На п’яти туристичних вокзалах встановили скриньки для привітань військових | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На п’яти туристичних вокзалах встановили скриньки для привітань військових
21 Грудня, 12:16

На п’яти туристичних вокзалах встановили скриньки для привітань військових

“Укрзалізниця” разом із Укрпоштою  на п’яти ключових туристичних вокзалах встановили  поштові скриньки та листівки від Укрпошти для привітань військових. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Завдяки цій благодійній ініціативі кожен пасажир має можливість привітати військовослужбовців Сил безпеки та оборони з прийдешніми святами, написати їм теплі слова вдячності та щиро подякувати за захист.

Листівки відправляться потягами з залізничних вокзалів Івано-Франківська, Татарова-Буковеля, Ворохти, Славська та Трускавця до прифронтових населених пунктів.

 

«Важливо, щоб навіть у розпал різдвяно-новорічних свят ми думали про тих, завдяки кому ці свята взагалі можливі. Зараз ми веземо рекордну кількість дитячих груп та родин на оздоровлення до гір, а паралельно – регулярно веземо наших захисників і захисниць. Тож ми прагнемо передати нашим Силам оборони подяку від українських родин, що мають змогу зустрічати цьогорічне Різдво у безпечних українських містах та ділитися теплом прямо з головних центрів зимового відпочинку та реабілітації», – прокоментував Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

Отримати та відправити листівку можна абсолютно безкоштовно. Їх доставку  здійснить «Залізна пошта» від Укрзалізниці та Укрпошти.

Така благодійна ініціатива триватиме протягом різдвяно-новорічних свят.

Відео