Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Паралімпіаді Україна здобула вже 7 медалей: три золоті
05 Березня, 14:39

На Паралімпіаді Україна здобула вже 7 медалей: три золоті

У перший день Паралімпіади-2022 Україна здобула відразу 7 медалей. Три із них – золоті. Усі нагороди були виграні в одній дисципліні – парабіатлон. Про це повідомило Суспільне.

Перший день Паралімпіади складався зі спринтерських гонок. У них брали участь спортсмени усіх трьох класів: сидячи, стоячи та з порушеннями зору.

Україна не змогла здобути нагороду лише у жіночій спринтерській гонці серед сидячих спортсменів. Там натомість тріумфувала американка Оксана Мастерс, яка народилась у Хмельницькому.

Проте наступні п’ять спринтерських гонок закінчилися для України з медалями. Загалом українським парабіатлоністам вдалося здобути одразу сім нагород.

Найуспішнішою гонкою для України став чоловічий спринт, у якому брали участь спортсмени з порушенням зору. У ньому українці взяли весь комплект нагород.

Результати України у перший день парабіатлону на Паралімпіаді-2022:

  • “золото”: Григорій Вовчинський (спринт, стоячи, чоловіки), Оксана Шишкова (спринт, порушення зору, жінки), Віталій Лук’яненко (спринт, порушення зору, чоловіки)
  • “срібло”: Тарас Радь (спринт, сидячи, чоловіки), Людмила Ляшенко (спринт, стоячи, жінки), Олександр Казік (спринт, порушення зору, чоловіки)
  • “бронза”: Дмитро Суярко (спринт, порушення зору, чоловіки)
Схожі новини