Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Перемишлянщині одна із ДВК чотири рази їздила на уточнення виборчих документів
27 Жовтня, 14:45

На Перемишлянщині одна із ДВК чотири рази їздила на уточнення виборчих документів

Працівники дільничної виборчої комісії села Сенів лише з четвертого разу здали виборчу документацію до ТВК у Бібрці. Про це повідомили у Громадянській мережі ОПОРА.

«Бібрська міська територіальна виборча комісія під час прийому виборчої документації від членів ДВК №460307 села Сенів виявила, що вона заповнена неналежним чином. У результаті ДВК зобов’язали скласти протокол із позначкою “уточнений”. Однак, члени дільничної виборчої комісії поїхали до приміщення, де засідає ДВК, без поліцейського. Він залишився у будівлі ТВК, – розповіли в ОПОРІ.- Після телефонної розмови з головою Бібрської ТВК представники дільничної виборчої комісії таки повернулися за поліцейським. Склавши уточнений протокол, члени ДВК знову звернулися до територіальної виборчої комісії, але принесли протоколи без спецпакетів. Після того як це питання вдалося владнати, комісію знову зобов’язали скласти протокол з позначкою «уточнений».

Та на цьому «манівці» представників ДВК не закінчились. Коли члени комісії знову приїхали здавати виборчу документацію, то принесли лише по одному екземпляру протоколу. Бірська міська територіальна виборча комісія ще раз зобов’язала членів ДВК скласти протокол із позначкою “уточнений”. І лише з четвертого разу територіальна виборча комісія прийняла виборчу документацію від ДВК села Сенів.

Фото: з відкритих джерел (ілюстрація)

 

Схожі новини