Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На підтримку Євгена Стріжика з Городоччини організують концерти
26 Січня, 19:19
logo-black

На підтримку Євгена Стріжика з Городоччини організують концерти

 Марія Оринчак

Завтра, 27 січня, у селах Грімне та Підзвіринець на Городоччині відбудуться благодійні концерти на підтримку Євгена Стріжика. Хлопець страждає на японську хворобу моямоя – рідкісне хронічне судинне захворювання головного мозку невідомого походження.

 

«Прикро спостерігати, як молодий 23-річний хлопчина, який раніше служив в армії, зараз лежить прикутий до ліжка. У нас однакові прізвища, але ми не родичі. Я знав Євгена, бо він хороший футболіст – грав за ФК «Богун». Не могли спостерігати за людською бідою, тому й самі зголосилися провести благодійні концерти», – розповідає Микола Стріжик, організатор цих заходів.

Хлопець народився у селі Підзвіринець, тут закінчив середню школу.

«Про Євгена ніхто слова кривого в селі не скаже. Чемний, вихований, завжди вітається з усіма, коли може – допомагає. Ми всі дивуємось, як з такою хворобою можна було в армії відслужити», – розповідає односельчанка Євгена Марія.

Зараз хлопець на лікуванні в обласній клінічній лікарні, але медики радять переводити до 5-ї міської, в реабілітаційний центр. А далі тривале лікування за кордоном, найімовірніше, у Німеччині.

«Ми ще не знаємо, яка саме сума потрібна для повного курсу лікування. Спочатку мова йде про реабілітацію тут. Загалом потрібно десятки тисяч доларів. Вхід на концерти буде безкоштовним, у залі стоятимуть скриньки і кожен зможе кинути скільки забажає», – каже Микола.

Виступи відбудуться у Грімному у Народному домі о 14.00 та в приміщенні актового залу Підзвіринецької ЗОШ о 15.30.

Благодійний концерт також планують провести у Пустомитах 17 лютого. Час іще узгоджують. Серед артистів, що будуть брати участь у заході, – учасник шоу «Голос країни» Михайло Мирка. Для охочих допомогти картка Приватбанку: 5168 7422 1400 9841 (Петро Стріжик).

50827932_363995990848227_4820684165047386112_n
Схожі новини