Сьогодні, 9 травня, у країнах європейського континенту відзначають День Європи. З цієї нагоди у Львові на площі Ринок біля будівлі міської Ратуші урочисто підняли прапор Європейського Союзу, повідомили в міськраді.
День Європи є символом миру, єдності та співпраці між європейськими державами.
Нагадаємо, у 2023 році Україна вперше офіційно відзначила День Європи разом із державами ЄС. Тоді у Львові прапор Європейського Союзу символічно підняв мер хорватського міста Пула Філіп Зорічіч, який перебував з візитом у місті.
А в 2025 році у День Європи у Львові зустрілися міністри закордонних справ держав-членів Європейського Союзу та Ради Європи. Тоді Прапор ЄС підняли Яна Степаненко, українська паралімпійська бігунка, яка у 2022 році під час обстрілу Краматорська втратила дві ноги, а також Маркіян Мазур, учень Львівського фізико-математичного ліцею, переможець міжнародних олімпіад.