Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На початок червня готуємось до піку епідемії», – Андрій Васько
12 Травня, 17:34
logo-black

«На початок червня готуємось до піку епідемії», – Андрій Васько

За останні 5 діб у Львівській області зафіксували 250 нових випадків захворювання на Covid-19. На жаль, це вказує на погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні, – про це сьогодні на брифінгу розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

«На сьогоднішній ранок маємо ще 27 випадків захворювання на Covid-19. В загальному за останні 5 діб – з 7 до 12 травня, підтверджено 250 випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію. Можемо говорити про погіршення епідситуації, – сказав Андрій Васько. – Ми очікували ріст захворюваності на середину травня, відповідно, на початок червня готуємось до піку епідемії на Львівщині».

Через погіршення ситуації із кількістю хворих на небезпечну недугу на Львівщині були змушені відтермінувати і дату пом’якшення карантинних заходів. Її, нагадаємо, планували спочатку на 11 травня.

«Рішенням комісії ТЕБ і НС від 10 травня було відтерміновано заходи із пом’якшення карантинних заходів умовно до 15 травня. Чи будуть вони продовжені ще, а чи зможемо дещо пом’якшити їх, залежатиме  від динаміки захворюваності в області, – сказав Тарас Грень, заступник очільника ЛОДА. – Зараз загальна ситуація на Львівщині є доволі неоднорідною, тому було б справедливо, якби надалі районні та міські комісії разом з органами місцевого самоврядування приймали свої рішення щодо пом’якшення чи збереження обмежувальних заходів. Виходили із тої ситуації, яка є у них. Все це, звісно, буде контролюватися і перевірятися обласною комісією ТЕБ і НС».

Нагадаємо, згідно інформації ЛОДА, за попередню добу із підозрою на коронавірус госпіталізували 33 людей. ПЛР-тести підтвердили наявність недуги у 27 мешканців Львівщини. З них 18 осіб захворіло у Львові, 4 із Пустомитівського району, 1- Миколаївського району, 2 із Перемишлянського та по одному із Радехівського і Буського.

За увесь час епідемії на Львівщині занедужало 825 осіб. З них 136 медпрацівників. Померло 23 людей. Вилікувати вдалось 158 пацієнтів.

 

Схожі новини