На польському кордоні, де страйкують перевізники, померло вже двоє українських водіїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На польському кордоні, де страйкують перевізники, померло вже двоє українських водіїв
23 Листопада, 13:16

На польському кордоні, де страйкують перевізники, померло вже двоє українських водіїв

У Польщі на стоянці неподалік пункту пропуску Корчова – Краківець, де відбувається страйк польських перевізників, помер ще один український водій. Про це ефірі Суспільне повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

За його словами, сьогодні вранці отримали інформацію, що вночі, 23 листопада, на стоянці неподалік пункту пропуску “Корчова-Краківець” помер водій. Це вже другий летальний випадок з початку блокади.

«Я розумію, що скоріше за все причини там фізіологія, але так чи інакше, стрес, який вони отримують через цей страйк, через те, що вимушені жити в кабінах і незрозуміло коли вони зможуть попасти в Україну, додає негативу і спричинює певні ситуації. Там уже будуть розбиратися медики і правоохоронні органи, але факт є», — сказав він.

За словами Баліна, у померлого водія машина на харківських номерах. Він також зазначив, що знає ім’я водія, але не назвав його.

Раніше перед пунктом пропуску “Дорогуськ – Ягодин” 11 листопада у своїй вантажівці помер український водій, який планував перетнути кордон. Відомо, що 54-річний чоловік приїхав на парковку та залишився очікувати там на перетин кордону.

Відео