На польському кордоні викрили 52-річного мешканця Львівщини, який хотів перевезти 50 шоломів без документів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На польському кордоні викрили 52-річного мешканця Львівщини, який хотів перевезти 50 шоломів без документів
18 Червня, 10:50

На польському кордоні викрили 52-річного мешканця Львівщини, який хотів перевезти 50 шоломів без документів

У п’ятницю, 16 червня, у пункті пропуску «Шегині-Медика» прикордонники зупинили 52-річного мешканця Львівщини, який хотів перевезти 50 військових шоломів без документів.

Як повідомили у Львівській митниці, інцидент трапився близько 22:10.

Відомо, що 52-річний водій, за кермом автомобіля Ford прибув із Польщі. Для проходження митного контролю він обрав смугу «зелений коридор». Відтак, він заявив про відсутність товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких існують заборони чи обмеження.

Проте, під час огляду салону та багажного відділення машини, митники знайшли 50 військових шоломів без ознак використання.

Чоловік не надав документів, які б підтверджували те, що він придбав шоломи для військових або йому передали товар як гуманітарну допомогу від іноземнці.

«За словами перевізника, певні люди попросили його доправити товар військового призначення із Польщі в Україну за винагороду:  “Документів не мав, тому нічого не декларував”»,  – йдеться у повідомленні.

Митники склали адмінпротокол. Загальна вартість товару становить 650 тисяч гривень. Усі шоломи тимчасово вилучили.

Відео