На польському кордоні викрили 58-річного водія, який хотів незаконно перевезти понад 3 тонни жіночих сумок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На польському кордоні викрили 58-річного водія, який хотів незаконно перевезти понад 3 тонни жіночих сумок
14 Червня, 19:42

На польському кордоні викрили 58-річного водія, який хотів незаконно перевезти понад 3 тонни жіночих сумок

У пункті пропуску «Рава-Руська – Хребенне» зупинили 58-річного громадянина України, який хотів нелегально перевезти понад 3 тонни жіночих сумок.

Про це розповіли у Львівській митниці.

Відомо, що 58-річний водій вантажного автомобіля  «MAN» прибув в пункт пропуску із Польщі. Для митного оформлення він подав документи, в яких зазначалось, що він переміщує 18,6 тис жіночих сумок для одного із підприємств у Київській області.

«Під час огляду автомобіля  і  зважування вантажу працівники митниці встановили розбіжності між вагою товару, вказаною в декларації – 7,8 т  та її реальною цифрою – 11,031 тонни. Однак розбіжностей щодо кількості сумок – 18 600 штук, при вазі понад 11 тонн виявлено не було», – йдеться у повідомленні.

Митники задокументували розбіжності. Вантаж скерували в митницю призначення  (Київська область) для проведення належних митних формальностей  з урахуванням вказаних  невідповідностей.

Відео