Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На посаду головного юриста області можуть призначити бухгалтера
28 Листопада, 13:48
logo-black

На посаду головного юриста області можуть призначити бухгалтера

Юлія Швидко

Найближчим часом львів’янам  мають офіційно представити нового очільника Головного управління юстиції області. Львівські правозахисники обурені: до них дійшла інформація, що головним юристом області може стати людина, яка досі працювала бухгалтером у цьому управлінні.

«А де ж анонсований конкурс, на якому мали відкрито обрати головного юриста? На цю посаду було багато гідних претендентів – компетентних та загартованих  досвідом юристів. Серед них Ярослав Жукровський, Юрій Добош, Оксана Куманська. А переможцем конкурсу, скоріш за все, стане бухгалтер Орися Мерза», – розповідає LMN львівський правозахисник Андрій Петришин.

Учасники громадської організації «Народне Антикорупційне Бюро», яку очолює Петришин, 11 листопада звернулися до Міністерства юстиції України. У листі вимагали залучити представників громадського сектору до публічного конкурсного відбору.

77053885_787788481687438_6844478853776146432_n

«Проте, як бачимо, Міністерство проігнорувало заклики громадськості щодо прозорості.  У телефонному режимі Мінюст повідомив, що переможця визначено. Ну що ж, в наступні декілька років головне крісло правди та законності у Львівській області може займати особа з бухгалтерським досвідом. Правда, ще наказу про її призначення я не бачив. До останнього надіюся, що це чийсь злий жарт», – додає Андрій Петришин.

Фото: Гал-інфо

Схожі новини