На повній швидкості влетів у будинок: у Трускавці під час ралі трапилася автотроща (Фото) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На повній швидкості влетів у будинок: у Трускавці під час ралі трапилася автотроща (Фото)
18 Квітня, 13:58

На повній швидкості влетів у будинок: у Трускавці під час ралі трапилася автотроща (Фото)

Вчора, 17 квітня, у Трускавці проходили змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок. Автотроща трапилася на перетині вулиць Роксолани та Суховолі. На щастя, під час ДТП ніхто не постраждав, повідомили «Варто-Галицькі новини».

Автівка знесла вітрину магазину на першому поверсі вілли «Соломія». Пошкоджень зазнала дерев’яна вітрина магазину, двері, гідрант поблизу. Автівка знесла металеві огороджувальні стовпці перед будівлею. Розтрощений і ралійний автомобіль. За кермом був гонщик Віталій Юр’єв.

Як прокоментував «Варто-Галицькі новини»організатор ралі Сергій Єженков, автомобіль фактично вилетів на підйомі вулиці Роксолани і його занесло.

«Підкинуло на трампліні там на дорозі. Він просто не втримав машину, заблокувало колеса і тому так сталось. Це гонки. Таке буває».

Суму збитків ще підраховують, але представник власника приміщення свого обурення не приховував.

«Дякуючи Кульчинському це сталось! Бо не треба було це організовувати. Компенсації тепер пів року чекати?!» – зазначив пан Мирон.

Організатори запевняють, що ралійна страхівка компенсує збитки власнику приміщення. Ним є львівський бізнесмен. Свого часу Трускавецька міська рада нагородила віллу «Соломія» як переможця на найкращий благоустрій.

Проведення етапу автоперегонів в умовах міста завжди є темою для активного обговорення у Трускавці, адже не всім подобається проведення такого заходу в умовах затишку та спокою курортного міста.

«Перегони в такому затишному місті Трускавець… «Гірські перегони», я так розумію, мали би відбуватися в горах. До прикладу, в селі Орів, селі Ямельниця», – написала у Фейсбуці Юстина Колесник.

Фото: Фейсбук

  • 0
  • 132
Відео