На ПП «Краківець – Корчова» львівські митники зупинили вантажівку, яка могла перевозити демонтовану етнохату | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На ПП «Краківець – Корчова» львівські митники зупинили вантажівку, яка могла перевозити демонтовану етнохату
29 Березня, 19:30

На ПП «Краківець – Корчова» львівські митники зупинили вантажівку, яка могла перевозити демонтовану етнохату

На польському кордоні ПП «Краківець – Корчова» на виїзді з України митники зупинили вантажівку, яка могла перевозити етнохатину. Про це повідомила пресслужба Львівської митниці.

Згідно з документами, у яких вказували задекларований вантаж, водій переміщував майже 40 м³ деревини. Продавцем деревини значилось одне з черкаських підприємств, покупцем – компанія, зареєстрована у Республіці Польща.

Натомість, як встановила спеціальна перевірка, вказана деревина була у використанні, має ознаки природнього старіння, механічні пошкодження внаслідок демонтажу, штучні отвори і пази для з’єднання, що повністю суперечить задекларованим даним.

Митники кажуть, що така деревина має високу цінність закордоном та може використовуватися для спорудження етнобудинків, які раніше могли демонтувати в Україні.

Наразі працівники митниці склали адмінпротокол за ч.1 ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) МКУ.

Відео