Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На премії медикам Львівщини виділили 20 мільйонів гривень
20 Березня, 10:56

На премії медикам Львівщини виділили 20 мільйонів гривень

Медики Львівщини, які працюють на передовій із коронавірусом, отримають надбавку до зарплати. Відповідне розпорядження підписали вчора. Відтак на премії лікарям та медичному персоналу з обласного бюджету профінансовано 20 млн грн. Їх отримають медичні працівники чотирьох лікарень – Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Львівського регіонального фтизіо-пульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Гроші на рахунки медиків надійдуть протягом 2-х робочих днів.

“Окрім премій, понад 22 млн грн з обласного бюджету скерували на закупівлю обладнання та засобів захисту для лікарень та медиків. Крім того, раніше виділили 7 млн грн з резервного фонду області на матеріально-технічне забезпечення надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 у КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», які уже закуповують”, – кажуть в ЛОДА.

Також кошти в сумі 7 млн грн субвенції з міського бюджету скерують на проведення протиепідеміологічних заходів реагування на поширення в області випадків з поширенням коронавірусу.

Додамо, що з районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад виділили 11 млн грн для медичних закладів районного рівня, яків визначені, як опорні, у боротьбі з коронавірусом.

Загалом, станом на сьогодні з обласного та місцевих бюджетів області для запобігання епідемії коронавірусу скеровано 86 305,6 тис. грн.

Крім того, підприємці Львівщини тільки за останню добу скерували 5 млн грн на боротьбу із коронавірусом.

Фото: sib.fm

Схожі новини