Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Програму національного спротиву витратять понад 8 мільйонів
02 Лютого, 15:12

На Програму національного спротиву витратять понад 8 мільйонів

Виконком Львівської міськради погодив виділення понад 8 мільйонів гривень для забезпечення виконання Програми заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Зокрема, 3 млн 192 тис грн заплановано витратити на навчання поводження зі зброєю та стрільби, а також надання домедичної допомоги для працівників виконавчих органів та депутатів Львівської міської ради і півтора мільйони гривень – працівників професійно-технічної освіти.

Ще 2 млн грн заклали на створення відповідних інформаційних матеріалів та 1,5 млн грн – для оплати праці додатково введених штатних одиниць вчителів «Захист України».

Також на засіданні виконкому схвалили зміни до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік. У межах прийнятого рішення, зокрема, схвалили виділення коштів на впровадження заходів із територіальної оборони, облаштування та ремонт тирів і придбання відповідного обладнання.

Схожі новини