На Прикарпатті батько врятував із води трьох доньок, а сам зник: його шукали три дні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Прикарпатті батько врятував із води трьох доньок, а сам зник: його шукали три дні
30 Червня, 12:25

На Прикарпатті батько врятував із води трьох доньок, а сам зник: його шукали три дні

Три дні поспіль на Дністрі поблизу Галича на Прикарпатті шукали 39-річного чоловіка. Ще 28 червня він із трьома своїми дітьми пішов на річку відпочивати. Малі почали тонути, чоловік зумів усіх виштовхнути на мілину. Проте сам зник під водою, – пише ТСН.

За словами місцевих, глибина тут місцями до 3 метрів, чимало вирв, а найгірше – дуже сильна течія. Тут люди влаштували собі стихійний пляж і знають, де можна спуститися до води.

Троє дочок віком 8, 10 та 11 років разом з батьком – вони живуть у Галичі – прийшли сюди навпростець, стежкою через ліс і вирішили покупатися. Одна з дівчат зайшла на глибину і течія почала її затягувати далі. Інстинктивно вона вхопилася за свою сестру і потягла за собою.

Батько разом з третьою дочкою почали їх витягати. Зрештою чоловік зумів виштовхнути усіх трьох дітей на мілину посеред річки – метрів за 20 від берега. А от сам, розповідають діти, пішов під воду.

Випадкові люди побачили дітей посеред річки, викликали рятувальників. Діти і розповіли, що сталося з батьком. 39-річного чоловіка водолази шукали до сьогоднішнього ранку. О, 9:55 його тіло знайшли та підняли на берег.

Рятувальники припускають, що у паніці, рятуючи дітей, чоловік міг наковтатися води чи його вхопили корчі, тому він не зміг впоратися з течією.

Відомо також, що загиблий чоловік був батьком п’яти доньок. Місцеві мешканці відгукуються про нього як свідомого і працелюбного сім’янина.

Тим часом троє дівчаток зараз у лікарні.

Відео