На пункті пропуску на Мостищині виник конфлікт: зібралася черга зі 150 машин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На пункті пропуску на Мостищині виник конфлікт: зібралася черга зі 150 машин
25 Лютого, 16:46
logo-black

На пункті пропуску на Мостищині виник конфлікт: зібралася черга зі 150 машин

Юлія Швидко

Сьогодні з 10.00 на пункті пропуску «Шегині-Медика» Мостиського району значно сповільнився потік автомобілів, які рухаються закордон. Люди по 5 годин чекають у чергах, аби потрапити на пункт пропуску. У той час активісти «Авто Євро Сили» та працівники митниці вирішують конфлікт.

 

«Люди з «Авто Євро Сили» навезли під кордон машин на «євробляхах», не хочуть їх розмитнювати. Мовляв, будуть їздити, як колись. Їх не пустили через митницю. Вони стягнули своїх активістів з усіх куточків, заблокували рух. Працівників пункту пропуску теж побільшало. Ті, що мали піти з нічної зміни, не пішли, – розповідає LMN Руслан Діасамідзе з Городоччини. – Я їду у Польщу. Лише по обіді був на нейтральній зоні. До того чотири години стояв у лісі під селом. Якщо зранку було ще півсотні машин, до обіду їх стало втричі більше. На кордоні ситуація виглядає моторошно. Приїхала поліція, силовики. Ходять люди з автоматами».

 

Учасники «Авто Євро Сили» кажуть, будуть стояти доти, доки їх машини не пропустять в Україну.

 

 

«Вважаємо, що на митниці грубо порушили права людини, закони, Конституцію. Вони не мають законних підстав не пускати нас з товаром через кордон. Але зверху поступила команда «лягати кістьми», але не пускати нас в Україну. Будемо стояти доти, доки не доведемо свою правоту», – каже Андрій Щербина з «Авто Євро Сили».

 

«У пункті пропуску «Шегині-Медика» прибули 12 легкових автомобілів на іноземній реєстрації з вантажем. Представники «Авто Євро Сили» вимагали пропустили ці автомобілі в Україну. Однак документів митникам не надали. Працівники митниці пояснювали їм, що потрібно для митного оформлення», – зазначили LMN в прес-службі ДФС у Львівській області.

Наразі ситуація під контролем, стверджують на митниці.

Фото: Руслан Діасамідзе

 

Відео