Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Пустомитівщині триває будівництво туристично-інформаційного центру
10 Листопада, 16:19

На Пустомитівщині триває будівництво туристично-інформаційного центру

У селі Липники Пустомитівського району триває будівництво туристично – інформаційного центру з магазином і фермерською кав’ярнею. На попередню оплату будівельних робіт витратили вже 705,6 тис грн, – пише ЛОДА.

«З державного бюджету на реалізацію проекту скерували кошти в сумі 23 млн 497 тис грн в поточному році. Ще понад 1, 5 млн гривень – кошти з обласного. На наступному тижні приступаємо до будівництва другого об’єкту – кемпінгу з агросадибою в Раківці. Цей проєкт є дуже важливим для області, адже його втілення забезпечить нові робочі місця, сприятиме розвитку малого та середнього підприємництва та відпочинково – рекреаційної зони», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.

buch-2
buch

Нагадаємо, проект «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» реалізовується на території трьох сільських рад Пустомитівського району та передбачає будівництво туристично-інформаційного центру з магазином і фермерською кав’ярнею в с. Липники; туристичного кемпінгу «Агросадиба» в с.Раковець; туристичного кемпінгу Центр «Місто майстрів» в с.Виняви; закупівлю сільськогосподарської техніки; прокладання маршрутів для активного туризму (2 велосипедні, 2 пішохідні, 1 кінний).

Схожі новини