Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Пустомитівщині четверо людей потерпіли від кота
03 Грудня, 10:49
logo-black

На Пустомитівщині четверо людей потерпіли від кота

Юлія Швидко

У селі Черепин Пустомитівського району кіт напав на чотирьох людей. Три жінки та чоловік 28 листопада звернулися  з укусами в “Центр первинної медико-санітарної допомоги» в Давидові. Їм одразу надали першу медичну допомогу. Наразі пацієнти отримують щеплення.

«Їх скерували на введення антирабічної сироватки. Потерпілі перебувають під контролем ребіолога Путомитівської центральної райлікарні. Поки всі почувають себе добре», – кажуть у давидівському медцентрі.

Кота у той же день вбили місцеві мешканці. Його голову доставили у ветеринарну службу. Там взяли необхідні аналізи. Тепер чекають підтвердження,  чи тварина хворіла на сказ.

«У нашому селі таке трапилося вперше. Цей кіт ходив по центру Черепина та кидався на людей, які проходили повз нього. Потерпіли троє мешканців від 40 до 50 років та ще одна молодша жінка. Звернулися до мешканки, яка, як припускали, була господинею кота. Вона ж каже, що нічого не знає, бо це не її тварина. Тому тепер важко дізнатися, звідки цей агресивний кіт. Чекаємо результатів. Поряд з нашим селом – ліси. То ж, можливо, яка голодна скажена лисиця зайшла», – розповідає LMN мешканець Черепина Мар’ян.

У людини інкубаційний період сказу, як правило, триває 1–3 місяці.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини