На Пустомитівщині кінь провалився у 8-метрову яму | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Пустомитівщині кінь провалився у 8-метрову яму
23 Жовтня, 14:39
logo-black

На Пустомитівщині кінь провалився у 8-метрову яму

Антоніна Скляренко

Вчора, у село Товщів, що у Пустомитівському районі, викликали рятувальників. Місцеві не змогли самотужки дати раду із дорослим конем. Тварина провалилася у восьми метрову вигрібну яму з гноївкою.

Прикрість трапилась недалеко місцевих ферм. Поруч пасовиська, де люди виганяють худобу. Господарський кінь підійшов, очевидно, надто близько до вигрібної ями та провалився. Його побачили люди, які випасали корів.

«Скільки тварина була у цій ямі невідомо. Подзвонили нам мешканці села, сказали, що намагаються врятувати тварину, але не виходить. Кінь важкий, їх десятеро тягнуло, але все без толку. Щоб тварина не потонула, люди, якісь дошки підкладали під коня, за мотузки намагалися втримати, щоб той не захлинувся нечистотами. Глибина у тій ямі близько 8 метрів», – розповідає Ігор Мельничук начальник підрозділу 25-ої Пустомитівської пожежно-рятувальної частини.

На місце виїхало п’ятеро рятувальників. По-під ноги коня протягнули пожежний рукав. А потім за допомогою машини витягли тварину.

«Нам знадобилося на все десь 15 хвилин. Коли витягли коня, він був геть знесилений. Одразу впав на землю. Як відлежався, з хвилин 10, підвівся, господиня, яка весь час була поруч, одразу повела тварину додому, його треба було помити», – додає рятувальник.

До речі, у селі люди кажуть з цією вигрібною ямою, яка біля ферм – постійний клопіт. Це вже не перший раз, коли туди провалюється худоба із пасовиська. Все через те, що місце нічим не огороджене.

Відео