Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Пустомитівщині майструють човен для львів’янина, який планує проплисти 5000 км в Атлантичному океані
26 Вересня, 18:52

На Пустомитівщині майструють човен для львів’янина, який планує проплисти 5000 км в Атлантичному океані

Відомий мандрівник, який народився у Львові, Дмитро Рєзвой – син знаменитого мореплавця Павла Рєзвого – готується до нової мандрівки. Він має намір на веслах здолати 4500-5000 км в Атлантичному океані. Про це пише Захід.нет.

Човен для мандрівки будуть у селі Новосілка, що на Пустомитівщині. Його довжина – майже 9 м, а вага – близько 500 кг. Корпус зроблений із карбону та епоксидної смоли. В роботі використовують передові технології.

«Вауумна інфузція— це зовсім новий рівень. Викладаємо тканину і затягуємо смолу завдяки вакууму. В іншомувипадку треба брати валик, пензликами це все намазувати, тим дихати», – каже майстер Мирон Гуменецький.

Дмитрова подорож розпочнеться біля Канарських островів і завершиться біля Карибських. Минулого разу чоловік перетинав океан самотужки. Цього ж – хоче взяти зі собою компаньйонів. Технічне оснащення на човен встановлять в Англії.

Хоча минулу подорожі Дмитро провів на одинці із Атлантичним океаном, каже, що часу нудьгувати не було. Адже завжди знаходилась якась робота.

“Дуже запам’яталася рибалка, такі великі риби доради були. Зоряне небо. І таке незнайоме самопочуття”, – каже Дмитро.

Поповнювати запаси їжі впродовж мандрівки не буде змоги. Тож чоловік одразу запасеться всім необхідним.

“Всю воду, яку я візьму, краще взагалі не чіпати. Вона на всякий випадок. Тому буду використовувати воду з опріснювача. Візьму багато сухої замороженої їжі. Вона легка і дуже калорійна. В одному пакеті — близько 1000 кілокалорій. На день треба десь по 3 пакет”, – ділиться мандрівник.

Попередня подорож Дмитра тривала близько 50 днів. Якщо ж цього разу знайде товариство, часу знадобиться значно менше.

Фото: svitom.info

Схожі новини