Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Пустомитівщині сільська рада потрапила у земельний скандал
19 Грудня, 11:59
logo-black

На Пустомитівщині сільська рада потрапила у земельний скандал

Юлія Швидко

Скнилівською сільською радою, що на Пустомитівщини, можуть зайнятися правоохоронні органи. До них планують звернутися депутати Зимноводівської ОТГ та місцеві мешканці.

Люди обурені: кожен раз, коли хтось з місцевих звертається у сільраду по земельну ділянку, отримує відмову. Для них немає землі. Натомість 27 грудня торік шістьом незнайомим людям сільська рада виділила ділянки на 2,5 га.

«На останній сесії минулого року шістьом громадянам – не мешканцям Скнилова, двоє взагалі прописані у Рівненській області – роздали 2,5 гектари землі сільськогосподарського призначення. Кожен отримав майже по пів гектара. Питаю у голови Марії Тиндик, за які заслуги перед селом вони отримали такі щедрі подарунки. Мовчить, – говорить LMN Володимир Пелех, депутат Зимноводівської ОТГ від Української Галицької партії. – Голова сільської ради надає неправдиві документи. Отримали копії протоколів за 2018 рік, і у протоколі від 27 грудня цих рішень немає. Виявилося, що з 15 депутатів, які наче віддали голоси за виділення ділянки незнайомим людям, 10 не голосували. П’ятеро спочатку казали, що підтримали це рішення, тепер відмовляються від своїх слів. Ми вирішили провести розслідування. До нього залучаємо журналістів, звернулися до кореспондентів передачі «Наші гроші». Хочемо цій ситуації надати розголосу».

Депутати Володимир Пелех та Петро Павлусь з активістами, які займаються цієї справою, готують звернення у правоохоронні   органи.

«Але писатимемо заяви у ДБР та правоохоронні органи України. Львівські не знаю, чи з цим справляться. Не один з львівських правоохоронців отримував тут землю як винагороду», – додає Володимир Пелех.

Фото: zaxid.net

Схожі новини