На Пустомитівщині жінка на роботі народила мертву дитину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Пустомитівщині жінка на роботі народила мертву дитину
04 Квітня, 14:13
logo-black

На Пустомитівщині жінка на роботі народила мертву дитину

Юлія Швидко

Жінка з Пустомитівського району у кондитерському цеху, де працює, народила немовля. Коли побачила, що дитина не дихає, залишила на території цеху, повернулася до роботи. У породіллі відкрилася кровотеча. Її госпіталізували у районну лікарню.

«Під час медичного огляду розповіла, що народила мертву дитину. Пологи почалися на роботі. Вона пішла до приміщення, в якому нікого не було, там самостійно народила. Мертве немовля викинула в кущі. На робоче місце повернулася, наче нічого не трапилося. Там їй стало погано», – розповідають LMN у Пустомитівській райлікарні.

Медики викликали поліцію. Правоохоронці на місці події виявили труп немовляти, загорнутий в ковдру. За цим фактом розпочали досудове розслідування. Тіло дитини віддали на експертизу. Якби довели, що дитина народилася живою, її матір би потрапила до в’язниці.

«Експертиза ж показала, що дитина таки народилася мертвою. Тому, через відсутність складу злочину, цю справу закрили», – каже LMN Світлана Добровольська із Національної поліції Львівської області.

Фото: ілюстративне

Відео