Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Пустомитівщини суд покарав батька-садиста
26 Вересня, 11:59

На Пустомитівщини суд покарав батька-садиста

Пустомитівський районний суд присудив батька сплатити 50 тис грн дитині за знущання, йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Обвинувачений працює на посаді директора Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕРМЦ «Falko ltd». З дружиною був розлучений, однак проживав спільно з нею та спільною неповнолітньою донькою. Кілька років він тримав дружину та доньку у постійній напрузі. Дівчинка неодноразово втікала з  дому, коли він починав сварку та ображав її та матір. Переховувалася у лісі, у класного керівника або у підсобних приміщеннях. Окрім того, він примушував її оперувати домашніх тварин, бажаючи, аби вона стала ветеринаром», – йдеться у матеріалах судової справи.

Через батька у доньки почали виникати думки про самогубство. Вона двічі проходила лікування у “Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі”, де відвідувала психолога і психіатра. Також до неї застосовували медикаментозне лікування. Дитина страждала від депресії та фобії – боялася батька.

Чоловік у залі суду свою вину не визнав. Казав, що з дружиною зіпсувалися стосунки через будинок. Відтоді він з донькою не контактує.

Суд йому не повірив та оштрафував.

Фото: ілюстративне

Схожі новини