Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Радехівщині з’явилися дорожні шахраї, які виманюють гроші з водіїв
31 Травня, 12:59
logo-black

На Радехівщині з’явилися дорожні шахраї, які виманюють гроші з водіїв

Юлія Швидко

На узбіччі дороги у Радехівському районі 28 травня водії помітили мікроавтобус, який наче поламався. Біля нього галасували люди, просили зупинитися. Усім, хто відгукувався, щось розповідали. Згодом поїхали геть. Це шахраї, які за однією і тією ж схемою вже багато років обдурюють людей, стверджує Володимир Типило з міста Буськ. Каже, торік сам мало не став їх жертвою. Тому усіх попереджає, аби були обережними і не давали себе обікрасти.

«Вони за одним сценарієм працювали позаминулого року та торік. Активізовуються влітку, коли розпочинається сезон відпусток і люди витягають гроші, відкладені на відпочинок. І прикро, коли ці кошти осідають у кишенях шахраїв. Торік стояли на трасі Київ-Чоп поблизу села Ожидів. На дорозі було три недешевих іномарки. Вони, як правило, їздять на польських або молдавських номерах. Зупинили мене презентабельні люди ромської національності, скаржилися, що поламалися. Розповідали, що їм потрібно купити насос, водяну помпу, а гроші закінчилися. На якомусь етапі я зрозумів: це брехня. Пригрозив, що викличу поліцію. Вони швиденько сіли в машину та утекли з цього місця», – розповідає LMN Володимир Типило.

Каже, що його знайомий бущанин повірив шахраям та віддав всі свої заощадження.

«Після відомої байки аферисти запропонували моєму знайомому, який на їх прохання теж зупинився,  купити масивну золоту каблучку. Той віддав всі гроші, які мав при собі. Коли прийшов додому, зрозумів, що це підробка, яка й гривні не вартує», – додає Володимир Типило.

Усіх, хто став жертвою таких шахраїв, поліція просить звертатися зі заявою. Бо через відсутність офіційних звернень правоохоронці не можуть вести боротьбу з такими аферистами.

Фото: Буськ онлайн

Схожі новини