На ремонті спортмайданчиків на Самбірщині та Пустомитівщині хотіли нажитися дві фірми | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На ремонті спортмайданчиків на Самбірщині та Пустомитівщині хотіли нажитися дві фірми
08 Травня, 14:01

На ремонті спортмайданчиків на Самбірщині та Пустомитівщині хотіли нажитися дві фірми

Антимонопольний комітет України оштрафував дві фірми, які подавали неправдиві результати торгів на ремонт спортивних майданчиків у Самбірському та Пустомитівському районах.

Адміністративна колегія Львівського територіального відділення Антимонопольний комітет України визнала дії товариств «Еліт Спорт Груп» та «Європейський парк» щодо узгодження своєї поведінки під час участі в конкурсних торгах порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Правопорушників оштрафували на 272 тис. грн. за спотворення результатів торгів. Серед порушень зокрема названо торги на закупівлю «Реконструкція спортивного майданчика на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» у с. Сприня Самбірського району Львівської області», які проводив спортивно-туристичний оздоровчий комплекс «Прикарпаття». А також торги на закупівлю «Будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям у с.Наварія Пустомитівського району Львівської області», які проводила Пустомитівська міська рада.

Відео