На рештки натрапили діти: поблизу Нового Роздолу знайшли труп жінки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На рештки натрапили діти: поблизу Нового Роздолу знайшли труп жінки
29 Березня, 15:58

На рештки натрапили діти: поблизу Нового Роздолу знайшли труп жінки

У полі за селом Тужанівці Новороздільської громади діти виявили людські останки. Попередня версія слідства – це труп місцевої мешканки, котра зникла наприкінці вересня 2020 року. Про це інформує «Вісник Розділля».

Як повідомив поліцейський Олег Бегеза,  у четвер, 25 березня пополудні,  у селі Тужанівці Стрийського району було виявлено людські останки.

“На моторошну знахідку в полі біля кринички, що  на краю цього села зі сторони Підгірців, натрапили місцеві дітлахи, які, подейкують,  зайшли сюди, аби назбирати березового соку”,- повідомляє місцеве ЗМІ.

Невдовзі, глибоко вражені побаченим, вони повідомили про виявлені залишки людини  старшим мешканцям, які й поінформували  про знайдений труп поліцію по контактному номеру «102».

Прибувши на місце інциденту, правоохоронці  за попередніми  візуальними ознаками встановили, що це особа  жіночої статі. Наразі поліцією  відпрацьовується версія, що вказані останки,  імовірно, належать зниклій наприкінці вересня 2020 року особі жінки. Про це заявила  працівникам поліції  свекруха зниклої, яка  й упізнала по одягу та взутті на тілі людських останків  зниклу  півроку тому невістку.

Виявлені останки правоохоронці вилучили, які після відповідного оформлення, буде відправлено  на молекулярно – генетичну експертизу, за висновками якої можна буде підтвердити чи спростувати попередню версію про особу виявлених останків.

Фото ілюстративне.

Відео