На різдвяні свята у Львові забронювали третину номерів у готелях | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На різдвяні свята у Львові забронювали третину номерів у готелях
04 Грудня, 19:33
logo-black

На різдвяні свята у Львові забронювали третину номерів у готелях

Журналісти LMN дізналися звідки сьогодні найчастіше у Львів приїжджають гості та чи планують туристи святкувати різдвяні і новорічні свята у культурній столиці цьогоріч.

Керівниця управління туризму ЛМР Христина Лебедь в ефірі нашої програми “ПОГЛЯД З ХМАРОЧОСА” розповіла, що якщо до повномасштабного вторгнення 60 відсотків гостей міста були іноземці, то сьогодні 82 відсотки гостей, які приїжджають у Львові — це гості з українських міст.

А чи їдуть до нас гості на різдвяні та новорічні свята? Як розповіла Христина Лебедь, заповненість готелів на цей період до вторгнення зазвичай була 80 відсотків. Сьогодні на період 24-25 грудня заповненість в готелях є на рівні 29 відсотків. На 31 січня -1 грудня — 35 відсотків і на перший тиждень січня — 16 відсотків.

Ці цифри, як пояснили у міській раді, отримали за даними 52 готелів міста.

 

 

“Є одна особливість, яка змінилася за час вторгнення. Зникла сезонність і люди перестали заздалегідь планувати свої подорожі та бронювати житло. Ці цифри, які я назвала, можуть кардинально змінитися буквально за тиждень. Люди бронюють житло за кілька днів до поїздки і так само відбувається масове скасування броней, якщо відбуваються обстріли в України. Не обов’язково у Львові”, — каже співрозмовниця.

Вона також додала, що одна з найбільших проблем для сфери гостинності, яка побудована на чітких алгоритмах планування, зараз в тому, що робити це планування фактично неможливо.

 

 

 

 

User Image
Ольга Піліщук
Відео