На Самбірщині підприємець привласнив близько 300 тисяч гривень із бюджету сільради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Самбірщині підприємець привласнив близько 300 тисяч гривень із бюджету сільради
05 Квітня, 18:11

На Самбірщині підприємець привласнив близько 300 тисяч гривень із бюджету сільради

На Самбірщині підприємець привласнив кошти із бюджету сільради, які були виділені для проведення будівельно-ремонтних робіт. Як повідомили у поліції Львівської області, збитки він в подальшому відшкодував.

Як встановили оперативники, у 2019 році підприємець уклав з однією з сільських рад тодішнього Турківського району договір щодо проведення будівельно-ремонтних робіт на культурно-медичному об’єкті, а також  договір про постачання на цей об’єкт меблів та медичного обладнання.

«В подальшому підприємець склав та підписав офіційні документи, у які були внесені недостовірні відомості про об’єми виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів, а також про меблі та медичне обладнання, частина з яких були поставлені не в повному обсязі, а інша частина – взагалі не постачалась», – йдеться у повідомленні.

Таким чином бюджету сільської ради було завдано збитків на суму 295 тисяч гривень.

Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Завдані збитки підприємець відшкодував.

Відео