Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Самбірщині підприємця засудили за ігнорування повістки
12 Липня, 11:35

На Самбірщині підприємця засудили за ігнорування повістки

На Львівщині засудили чоловіка, який проігнорував повістку у військкомат. Про це повідомляє Zaxid.net.

Самбірський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю села Бісковичі, який проігнорував повістку про явку у центр комплектування та про проходження медкомісії. Тоді як за це передбачена кримінальна відповідальність. Чоловік отримав рік умовного терміну.

25 березня ухилянт отримав повістку про явку на загальну мобілізацію до Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Чоловік мав з’явитись у ТЦК 28 березня, однак проігнорував повістку, таким чином ухилився від призову на військову службу. Більше того, 17 травня він відмовився від проходження військово-лікарської комісії при Самбірському РТЦК та СП.

19 травня цього року чоловік уклав угоду про визнання винуватості з прокурором Самбірської окружної прокуратури. Згідно з цією угодою, обидві сторони погодились на покарання для ухилянта у вигляді одного року іспитового терміну.

Суддя Самбірського міськрайсуду затвердила цю угоду на засіданні 6 липня. Відповідно до цього, протягом року чоловік має періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, зокрема повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання. Якщо протягом цього періоду він вчинить правопорушення, то отримає реальний термін.

Додамо, відомо, що чоловік є приватним підприємцем, він займається торгівлею автозапчастинами.

Схожі новини