На Самбірщині презентували ретромотоклуб «Хирівські Батяри» (ФОТО, ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Самбірщині презентували ретромотоклуб «Хирівські Батяри» (ФОТО, ВІДЕО)
17 Липня, 18:29
logo-black

На Самбірщині презентували ретромотоклуб «Хирівські Батяри» (ФОТО, ВІДЕО)

Понад півсотні поціновувачів ретро-автомобілів та мотоциклів сьогодні зібрались у Хирові. На раритетному транспорті чоловіки проїхались містом та припаркувалися на центральній площі. Таке дійство у містечку відбувалось вперше, тож охочих подивитись на презентацію ретромотоклубу «Хирівські Батяри» виявилось чимало.

«Всі ці автомобілі і мотоцикли – це дуже часто спадок батьків і дідів, який зберегли і на підтримання якого не пошкодували часу й грошей. До нас підходили люди й казали, що теж мали схожі, але викинули. Тепер шкодують. Наша ж мета, аби таких випадків було якомога менше», – розповідає LMN дрогобичанин Анатолій, більш відомий у середовищі ретровиків як «Бабай». Він допомагає «Хирівським батярам».

На презентацію клубу на ретро-автомобілях та мотоциклах приїхали близько 50 людей. Найстаріше авто – Ford T 1918 року, а мотоцикл – 1928 року. Географія автомобілістів, що завітали на презентацію, широка. Серед тих, хто приїхав, поляки та українські емігранти у США.

«Ретроатвомобіль чи мотоцикл – це направду родинна реліквія. Це дуже недешеве задоволення, але воно того вартує. Тішить, що кількість їх пооціновувачів більшає», – додає Анатолій.

Відео