Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Самбірщині керівник ЖЕКу б’є людей
13 Грудня, 15:28

На Самбірщині керівник ЖЕКу б’є людей

Юлія Швидко

У селі Новий Калинів, що у Самбірському районі, місцевий мешканець поскаржився, що його вдарив керівник ЖЕКу. Люди кажуть комунальник часто собі таке дозволяє.

“Прийшов в ЖЕК, бо мені вже набридло – щомісяця три тисячі гривень за тепло платити, а в хаті ледь тепло. Хотів розібратися. До людини, яка в ЖЕКу, безпосередньо, за це відповідає, прийшов з питанням – доки так ще буде тривати? На коридорі зустрів начальника. Кажу до нього: ходіть ви потримаєте батареї в хаті, за що такі гроші? Той одразу до мене – ти дикун, ти кричиш! Це все в коридорі відбувалося. Вже думав йти, але ще раз до спеціаліста вернувся. Кажу: робіть що хочете, та за таке тепло більше платити не буду. В той момент заходить начальник, і з лівої руки мене в око”,  -розповідає Сергій Казан.

Сергій написав заву в поліцію, наступного дня зняв побої. Хоче вирішувати питання в суді.

У Новому Калинові кажуть випадок із Казаном не єдиний.

“Керівник ЖЕКу собі дуже багато дозволяє. Коли йдеш в установу аби щось вияснити – боїшся. Бо не знати, чого від нього чекати. Він може накричати, може обізвати, обматюкати. Все рівно чи чоловік перед ним, чи жінка. До мого чоловіка теж руки простягав. Це було у вересні. Хотіли переоформити квартиру на себе. ЖЕК займався документами. Мій прийшов за паперами. Керівника на вулиці зустрів, але не привітався з ним. Давно не поважає цю людину. Але начальник догнав чоловіка в коридорі, спочатку кричав. Потім вийшов за ним на вулицю і вдарив в лице. Розбив ніс та губу. Заява була написана, перший місяць правоохоронні органи ще щось робили , а потім замнули. Хтось добре втикнувся за того “жеківського цабе”, – говорить місцева мешканка Уляна Ворончак.

Володимир Валівський – керівник ЖЕКу, в Новий Калинів прийшов із Самбора. Установою керує вже кілька років.

“Дівчата з Самбора зі мною працюють, кажуть: та ми його ледве здихалися. Як вступився, то всі перехрестилися. А то конфлікти постійні були”, – додає Ворончак.

Люди припускають чоловік має плечі в місцевій владі, тому й дозволяє собі лишнє. LMN зв’залася із мером Нового Калинова. У телефонній розмові очільник повідомив, про ситуацію жеківцем він чув, але так, як до нього особисто ніхто із заявою не звертався, тому нічого й не робить.

“Кажуть різне. Чув, що там щось таке вібулося, але нема заяви в мене на столі ні від кого, тому, що я буду робити”, – говорить Богдан Юзвяк.

48369609_2234325536780753_9117902668155584512_n

Фото: надане Сергієм Казаном

Схожі новини