Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Самбірщині раптово помер молодий ветеран АТО Іван Буца
01 Травня, 19:04
logo-black

На Самбірщині раптово помер молодий ветеран АТО Іван Буца

Сьогодні зранку не стало 27-річного солдата-десантника Івана Буци зі села Заріччя Самбірського району. Він був контрактником 80-тої аеромобільної бригади. У березні 2016 року йому присвоїли звання «Почесний громадянин села Воютичі».

«З бойовими побратимами Іван захищав Сапун- гору, аеропорти, був в інших гарячих точках. Отримав серйозне поранення обличчя. Лікувався у Харкові, потім у Львівському військовому госпіталі. Через підірване здоров’я змушений був звільнитись із улюбленої йому вісімдесятки, в якій проходив строкову службу», – кажуть у Самбірській РДА.

Із Воютич та Заріччя воювати на Схід пішли четверо чоловіків. Троє односельців загинули. Лише Іван повернувся додому.

«Я тільки почалася війна, Іван одразу пішов на Схід. Під час одного з боїв йому травмували око. Він довго лікувався, отримав інвалідність. У Заріччі проживав з мамою та сестрою. Це була дуже дружня сім’я, завжди один за одного дбали. Іван, аби їм комфортно жилося, ремонт у будинку зробив. Дуже був працьовитий. Такий скромний, врівноважений. От прийде у сільську раду, стане у коридорі і чекає, коли черга минеться, аби зайти. Бо ж боявся, аби часом когось не образив, – розповідає LMN секретар Воютицької сільської ради Галина Піхо. – Сьогодні зранку йому стало зле. Викликали «швидку». Іван помер ще до приїзду медиків. Причини поки не знаємо. Усе село сумує. На днях, у травні, йому мало виповнитися 28».

Фото: ілюстративне

Схожі новини