Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Самбірщині священик із волонтерами відкриють соціальну пекарню
07 Серпня, 17:58

На Самбірщині священик із волонтерами відкриють соціальну пекарню

На Самбірщині громадська організація «Ми – це Вільшаник» на чолі з настоятелем храму святої Параскеви села Вільшаник отцем Олегом Здреником переробила приміщення плебанії на соціальну пекарню.

Волонтери власноруч зробили ремонт. Офіційне відкриття приурочили до Дня Незалежності. Заклад працюватиме за принципом: «Маєш – поклади, потребуєш – візьми», – так пояснюють ідею закладу організатори.

 

«Місцевим так сподобалася ідея закладу, що волонтери вирішили прилаштувати ще до офіційного запуску пекарні спеціальну поличку, де всі охочі зможуть залишати продукти для потребуючих. Це мало добрий ефект. Люди кладуть необхідну продукцію: гречку, муку, консерви та інші продукти», – розповідає організаторка Ірина Яжик.

 

Окрім допомоги соціально незабезпеченим сім’ям, в організації планують проводити кулінарні майстер-класи. Для учнів та малесеньких діток будуть організовувати навчально-ігрові студії, щоб навчити їх місити тісто, прикрашати пряники.

 

«Спекти хліб, робити якісь начинки, випікати – це для сучасної людини стає чимось фантастичним. Якщо мама того не робить, то дитина не буде навіть знати, як дріжджове тісто замісити», – зазначив отець Олег Здреник.

 

Організатори запрошують до Вільшаника на відкриття пекарні 24 серпня. Допомогти тим, хто потребує, просто: скуштувати свіжу випічку.

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини