На Самбірщині у ставку втопився 8-річний хлопчик | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Самбірщині у ставку втопився 8-річний хлопчик
26 Лютого, 10:48
logo-black

На Самбірщині у ставку втопився 8-річний хлопчик

Юлія Швидко

Вчора ввечері у ставку в селі Баранівці Самбірського району знайшли тіло 8-річного місцевого хлопчика. Дитина провалилася в ополонку і не змогла вибратися.

«Ще вдень люди зі села помітили, як хлопчик біля магазину їздив на велосипеді. Одна жінка о 18.20 поверталася з роботи, бачила, як він упав з ровера, сильно вдарився. Просила, аби їхав додому. Не послухався. О сьомій годині мама кинулася по сусідах, бо нема малого. Усі взялися за пошуки. Біля школи підлітки грали у волейбол. Їх теж залучили до пошуків. Обійшли ліс, у старих смітниках шукали. Нема. Тоді на дорозі біля ставка побачили його велосипед. Хлопці в одязі кинулися до ополонки, що за 10 метрів від берега. Нічого не побачили», – розповідає LMN Володимир Кужидло зі села Баранівці.

О 21.00 дитину шукали майже усі чоловіки зі села. Машинами об’їжджали територію, де міг бути хлопчик. Хотіли викликати водолазів, але вирішили заощадити час – самі на камері добралися ближче до ополонки. Спеціальним держаком витягнули тіло.

«Це жахлива трагедія для сім’ї, для села. Хлопчик навчався у другому класі місцевої школи, позитивна дитина, – веде далі Володимир Кужидло. – Ця сім’я переїхала у наше село десь півроку тому, тут купили хату. Одразу знайшли спільну мову з місцевими, подружилися зі сусідами. Батько зараз Польщі на заробітках. Мама поки сама займалася двома дітьми. Тепер у них лише молодшенький залишився».

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 18020
Відео