Того дня разом їздили до лісу: на Самбірщині чоловік до смерті забив знайомого | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Того дня разом їздили до лісу: на Самбірщині чоловік до смерті забив знайомого
14 Травня, 12:46
logo-black

Того дня разом їздили до лісу: на Самбірщині чоловік до смерті забив знайомого

У селі Мельничне, що належить Турківській громаді Самбірського району, трапилась трагедія. Двоє дорослих чоловіків посварились між собою, та так, що один із них загинув. Тепер, 49-річному чоловіку, який кулаками забив свого товариша, загрожує 10 років тюрми.

“Про злочин повідомила сестра вбитого”, – розповіли у поліції.

У селі ж кажуть, що двоє чоловіків цього дня разом працювали у лісі.

 

«Загиблий мав коня. Ним підробляв собі на життя. Допомагав у селі людям, кому щось на городі зробити, кому що привезти. Того дня обоє чоловіків їхали до лісу. Взяли із собою пляшку горілки. Привезли дров, а потім ще раз, повторно, рушили, взявши ще випивки. Там у них зав’язався конфлікт. Щось з війною пов’язано. Загиблий запитав, як там, а підозрюваний відповів: «поїдь і подивися». Через це і зав’язалась бійка. В якій загиблий отримав удар стаканом в вухо і в живіт. Зразу впав. Той, що наніс ударів, наче схаменувся, ще намагався надати йому поміч, але було марно. Потім пішов до батьків загиблого та все розказав», – розповів староста села Олег Павлик.

На місці події працювали правоохоронці.  Тіло чоловіка було передано на експертизу, де фахівці виявили у загиблого численні тілесні ушкодження, зокрема, в ділянці голови, а також пошкодження внутрішніх органів, тупу травму живота. Ці травми і призвели до смерті.

У селі додають, обоє чоловіків не мали власних сімей. Загиблий не був одружений та жив окремо від батьків. Підозрюваний розлучений, у свій час був в АТО, мешкав у селі з братом. Обоє не мали постійної роботи, перебивались тимчасовими заробітками.

Кажуть, чоловік зізнався у скоєному та пожалів про свій вчинок. Зараз його затримали і вже повідомили йому про підозру. За умисне тяжке тілесне ушкодження зловмисникові загрожує тюремне ув’язнення на термін від 7 до 10 років.

Відео